czekoladowe prezenty - najlepsze z nich
5 Wrz
2020

Wszyscy kochamy nasze babcie, za miłość, opiekę, pomoc w różnych czynnościach oraz tak po prostu, że są.Dlatego należy im się szczególny prezent. Nie koniecznie musi być on bardzo drogi, wystarczy aby był od serca. Nasze babcie na pewno się ucieszą z minimalistycznego prezentu.Dlatego proponuje najlepsze z najlepszych słodkości czyli czekoladowe prezenty wypełnione po brzegi pralinami. Prezent dla Babci powinien być oryginalny, dlatego też zaproponuje wam słodkości z firmy Mount Blanc która w swej ofercie ma do zaoferowania pralinki na przeróżne okazje, w tym właśnie coś na prezent dla naszej babci. Na specjalne okazje firma oferuje kilka specjalności przygotowanych ze szczególną starannością tak żeby oddać w pełni najlepszy smak i estetykę słodkości, dla każdej babci coś innego. A więc zaczynajmy!

Decor Trio – drewniana szkatułka

Pierwszą moją propozycją będzie pudełeczko z ciemnego drewna o wymiarach: Wymiary 15 x 29 x 4 cm które możecie dowoli personalizować poprzez dodanie zdjęcie ze swoją babcią lub dowolnego tekstu np. Dla Ciebie Babciu lub jakichś krótkich życzeń. W środku znajdziemy 30 sztuk różnych przepysznych pralinek ułożone w trzech przegródkach w każdej po 10 sztuk słodkości, z różnego typu nadzień oblane białą, mleczną bądź deserową czekoladą.Słodkie, miękkie i rozpywające się w ustach, takie właśnie są te pralinki. Doskonałej jakości czekolada oraz rozpływające się w ustach nadzienie powoduje uśmiechy na twarzy i zaspokaja kubki smakowe.Każda pralinka w tym pudełeczku jest inna a co za tym idzie każda z nich pozowli na zabranie naszej babci w przeróżne zakątki świata skąd pochodzą składniki nadzienia do tych czekoladek. Najlepsze czekoladowe prezenty to takie, które prezentują się niesamowicie – dlaatego właśnie taka drewniana szkatułka będzie perfekcyjna.

Czekoladowe sztabki złota – unikalny podarunek

Drugą propozycją będzie kompletnie coś innego a mianowice 3 sztabki „złota” oblane przepyszną mleczną czekoladą, które pozwolą naszej babci poczuć się jako „właścicielka złotego majątku” i wywoła uśmiech na jej twarzy.Pudełeczko przewiązane wstążką dodaje walorów estetycznych do całokształtu. Wyśmienita czekolada z najlepszych składników sprawiają, że ten smak jest nie powtarzalny.Oryginalny kształt tego czekoladowego prezentu zaskoczy pozytywnie na pewno nie jedną babcie.

Podsumowanie – czekoladowe prezenty z klasą

Myślę, że te dwie propozycje ucieszą nasze babcie, lecz warto pamiętać, że najlepszym prezentem będzie powiedzenie kilku ciepłych słów i złożenie życzeń od serca, prezenty materialne to sprawa drugorzędna które są tylko dodatkiem do tego co chcemy okazać naszej babci w zamian za to co dobrego dla nas robiła. I to właśnie czekoladowe prezenty są idealnym małym podarunkiem.